Свято 14 жовтня


14 жовтня 2014 року в в день святої Покрови Пречистої Богородиці відбувся традиційний огляд-конкурс стройової пісні серед професійно технічних та вищих навчальних закладів міста Коломиї. Учні Коломийського професійного ліцею сфери послуг традиційно кожного року беруть участь у цьому конкурсі.

На початку свята студентів привітали перший заступник міського голови Тарас Яворський та заступник міського голови Ігор Граділь. Оскільки захід присвячений 72 річниці створення Української повстанської Армії, його відвідали і члени Коломийського Братства ОУН УПА. Зокрема, до молоді звернувся заступник голови Братства Іван Грималюк. Також всі присутні вшанували хвилиною мовчання всіх героїв, які віддали життя за нашу Батьківщину. А Тарас Яворський у своєму виступі нагадав, що 14 жовтня відтепер ще й День захисника України.

Після відкриття свята відбувся і сам огляд-конкурс.  Наші учні нагороджені Грамотою за найкращий стройовий крок. 14 жовтня відзначається ще й День Українського козацтва. Тому організатори побажали всім учасникам мужності, міцного козацького здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу.

 

1 2 4

5 3 7

Leave a comment

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *