Засідання обласної методичної секції викладачів та майстрів виробничого навчання


Відповідно до плану роботи навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Івано-Франківській області 28.10.2014 р. проведено засідання обласної методичної секції викладачів та майстрів виробничого навчання опоряджувальних професій професійно-технічних навчальних закладів на базі Коломийського професійного ліцею сфери послуг на тему: «Опоряджувальні роботи. Сучасні методи утеплення приміщень, енергозбереження», проведеного у формі семінару-практикуму.

В роботі секції брали участь: Рудик М.О. – директор ДЗ НМК ПТО в Івано-Франківській області; Лясковський І.Є. – методист ДЗ НМК ПТО в Івано-Франківській області; Квартюк Н.С. – директор КПЛСП; Голець Б.С. – заступник директора з навчально-виробничої роботи КПЛСП; Михайлюк Н.П., методист КПЛСП.

Учасники секції оглянули навчально-матеріальну базу закладу, відвідали  відкриті уроки теоретичного і виробничого навчання, на яких значну увагу було приділено сучасним методам опоряджувальних робіт та особливу увагу приділено використанню сучасних матеріалів та енергозберігаючих технологій.      Для учасників семінару провели екскурсію «Опоряджувальні роботи в історичній архітектурі міста». Місто Коломия здавна славиться багатою архітектурною спадщиною, де кожна будівля – це наглядний приклад розвитку опоряджувальних робіт, кожний історичний період в розвитку міста – це і новий етап в оздобленні будівель та використанню нових технологій.

За круглим столом обговорювались питання: «Роль методичної служби в підготовці кваліфікованого робітника»,   «Впровадження в навчальний процес ПТНЗ новітніх матеріалів та технологій для забезпечення енергозбереження будівель», «Використання новітніх матеріалів і технологій для утеплення фасадів», «Про організацію, підготовку та проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ області з професії «Штукатур», «Співпраця викладача та майстра виробничого навчання – одна із умов підвищення якості навчання». Відмінну підготовку семінару та актуальність теми відмітили всі учасники семінару.

2 1 3

4 6 5

8 10 9

12 13 14

15 11

Leave a comment

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *